PLASTIparking® PLASTIkorzo®

577 454 123

773 444 890

PLASTIparking ® - zatravňovací rohož

DESIGNED IN USA

 

NENÍ TŘEBA JEN BETONOVAT, ZACHOVEJME ZELEŇ ! 
POUŽITÍM ORIGINÁLNÍ ZATRAVŇOVACÍ ROHOŽE 
PLASTIparking ® ZŮSTANE CENNÁ DEŠŤOVÁ VODA V POZEMKU A NENÍ ODVEDENA DO KANALIZACE 

Unikátní tvar rohože PLASTIparking ® - zatravňovací parkovací rohož zaručuje až o 97% nižší prokluz oproti jiným rohožím, či zatravňovacím plastovým dlaždicím. 

VYROBENO Z PANENSKÉHO GRANULÁTU HDPE S PŘÍMĚSÍ RECYKLÁTU. ŽIVOTNOST V ZEMI V PODSTATĚ NEOMEZENÁ.

 

Od 11.6. Televizní sleva 5%!!

Tato sleva bude časově omezená.

Doprava zdarma

Výhody zatravňovacích rohoží:

 

Plastová ochrana trávníku PLASTIparking ® - zatravňovací rohož je pevná pružná a dlouhodobě trvanlivá rohož. Je nabízena ve dvou kvalitách (Standard a Special). Pokládá se lehce na stabilní půdu. Následně se rozvine a upevní kovovými spojkami – U Pin . Po nějaké době (2-3 týdny v době vegetace, déle v době mimovegetačního růstu trávy) rohož proroste trávou. Po dosažení požadované výšky může být posečena travní sekačkou. Vznikne tak pevná plocha, na které je možno trvale parkovat vozidla, chodit a podobně.

 

Plocha po instalaci pak bude vypadat jako klasická travnatá plocha, která bude pevná. Instalace je nejlepší v době růstu trávy, kdy dojde nejrychleji k patřičnému prorůstání trávy a zpevnění plochy.

 

Vytvoříte-li parkovací místo pomocí PLASTIparking ® či PLASTIkorzo ®, můžete jej kdykoliv zrušit, ale zároveň jste také osvobozeni od placení daně ze zastavěné plochy. Ta činí v současné době 5 Kč za 1 metr a rok, ale může být z rozhodnutí obce zvýšena. (V Praze se platí až 25000 Kč/rok při parkovišti 1000 m2).

 

PLASTIparking ® - zatravňovací rohož STANDARD

 

Je dodávána v rolích 1x10m, 2x10m a 2x20m, a v tloušťce 11mm. Vyrobena je z částečně recyklovaného polymeru s UV stabilizátorem je určena pro zátěž až do váhy osobního vozu.

 

PLASTIparking ® - zatravňovací rohož SPECIAL

 

Je dodávána (na objednávku) v rolích 1x10m, 2x10m a 2x20m, a v tloušťce 14mm. Vyrobena je z částečně recyklovaného polymeru s UV stabilizátorem je určena pro zátěž až do tlaku 8 tun na nápravu.

 

Unikátní tvar rohože PLASTIparking ® - zatravňovací rohož zaručuje až o 97% nižší prokluz oproti jiným rohožím, či zatravňovacím plastovým dlaždicím.

 

Cena PLASTIparking ® - zatravňovací rohož již od 515,-/m2 s DPH KOUPIT

 

Postup montáže:

 

Instalace je jednoduchá. Po posekání trávy je role rozbalena a připevní se na povrch pomocí kovových U-svorek nebo plastových kolíků v daném schématu. Tím, jak trávník proste otvory ve speciálním tvaru rohože, vytvoří silný, zpevněný povrch. Rohož po řádném prorostení trávou zcela zmizí. Rohože lze nainstalovat podle potřeby na nově upravené prostory a následně nechat po zasetí trávou prorůst. Podmínkou plného dosažení předpokládaných vlastností je, aby nově instalovaná rohož byla ponechána bez použití, dokud tráva zcela neproste přes mřížkové otvory - obvykle po několika týdnech během vegetačního období, o něco déle mimo vegetační období. PLASTIparking - zatravňovací rohož lze však po instalaci částečně zatížit (jedná-li se o instalaci na pevný povrch).

Návody k použití:

plastiparking1.pdf    plastiparking2.pdf

 

Pokud je plocha silně zatížena bez travního prorostení okamžitě, může být omezena účinnost produktu. Tráva nad rohoží může být běžně sekána. Rohož dělíme do kategorií podle předpokládaného použití.

Instalujeme před, během i po ukončení vegetačního období, tedy v předjaří, na jaře, během léta, podzimu a před zimou.

 

Video demonstrující montáž rohože

VÝRAZNÁ ÚSPORA ČASU A CELKOVÝCH NÁKLADŮ NA INSTALACI OPROTI JINÝM SYSTÉMŮM, DÍKY SNADNÉ INSTALACI I PRO LAIKA. ODBORNÍCI Z RECEPTÁŘE DOPORUČUJÍ. Užitím PLASTIparking - zatravňovací rohože dochází obvykle i ke kvalitativnímu zlepšení travního koberce v místě instalace.

Video instalace travní rohože PLASTIparking

Zatravňovací rohože jsou kvalitní produkt amerického koncernu, úspěšně instalovaný na mnoha parkovištích, letištních plochách i dalších místech po celém světě.Trávník po položení

Rohož PLASTIparking po položení Rohož PLASTIparking po položení Rohož PLASTIparking po položeníTrávník po 14 dnech od položení ve vegetačním období a po zálivkách

Rohož PLASTIparking po 14 dnech od položení a zalévání Rohož PLASTIparking po 14 dnech od položení a zalévání Rohož PLASTIparking po 14 dnech od položení a zalévání

Kde zakoupit, nebo objednat

  • logo Hornbach ČR i Slovensko
  • Objednáte je přes internet v našem e-shopu ČR i Slovensko
  • Objednáte u prodejců v jejich e-shopech
  • na stránkách www.gapro.cz (tato firma zajistí i pokládku v Praze, Středních čechách a Ústeckém kraji)
  • E-mailem na adrese: prodej(zavináč)global-vizovice(tečka)cz
  • Telefonicky: 577454123, 773444890, 774811095
  • Faxem: 226013801
  • Naše společnost může zajistit i realizátora pokládky, včetně případných terénních úprav.